Designblok 2014

Sandra, Říjen 14, 2014
# EVENT
Jako každý rok, se v Praze v říjnu konal Desingblok. Týden výstav, happeningů a modních přehlídek. My jsme se vydaly na jednu z nich a to konkrétně na přehlídku návrhů studentů UMPRUM. Naše kamarádka tam studuje ve druhém ročníku , a tak jsme měly ještě o důvod víc přehlídku vidět. Akce se konala v kostele sv. Šimona a Judy v Dušní ulici. Na atmosféře místo ještě přidávalo.

Všechny modely byly samy o sobě něčím zajímavý, ale nám se stejně nejvíc líbil ten Anety (jak jinak ). Pro ty, co to zajímá, tak její model jsou ty dvoje červené šaty. No řekněte sami, nejsou prostě dokonalý? (a ne, moje posedlost červenou zde nehraje roli). Bylo skvělý vidět projekty takhle mladých lidí. A jsme hrozně zvědavý, kdo z nich bude za pár let dalším známým českým návrhářem/návrhářkou. Myslím, že mají rovnocennou šanci všichni z nich:) Kromě samotných studentů a jejich návrhů, by si potlesk zasloužily i modelky, které předváděly. Některých nám bylo přímo líto, když jsme viděly, v jakých botech se tam musí producírovat (ano slečno v červeném, tleskáme, že si v těch botech nespadla).

Po přehlídce jsme dostaly hlad, ale moc dlouho jsme se nerozhodovaly kam zajít. Sushi byla jasná volba. Sushi je vždycky dobrý nápad (ano, už jsem ho i snídala a žádný problém v tom nevidím).

Kromě přehlídky samotné jsme se snažily natočit i něco mimo ni (moje snaha jíst ladně sushi). Zhodnoťte sami, jak se nám to povedlo – anebo nepovedlo. Videa nás docela chytly, tak jich můžete v budoucnu očekávat trochu víc.

Mrkněte také na video z designbloku –> Video designblok 2014

Co vy, co jste během Desingbloku navštívili? A který návrh z přehlídky se líbí nejvíc vám?

H

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague