James Dean is hot, but his burgers not!

Sandra, Listopad 3, 2014
#
Volný den je ideální na nic nedělaní. A mně do nic nedělání spadá i žádné vaření! Proto jsem se rozhodla, že přítele vezmu na pořádného burgera. A kam jinam na něj jít než do Jamese Deana. 
Tahle americká diner restaurace vás ohromí ještě dřív než ochutnáte jídlo samotné. Interiér je totiž laděný do US diner style, takže si přijdete jako když se ocitnete ve filmu Pomáda. Já aka Sandy jsem se musela držet, abych nezačala tancovat na baru a zpívat „jsme parta správná“. Kéž bych měla více natupírované vlasy…

Dala jsem si clasic cheesburger (jestli někdo máte trik, jak se tohle jí bez toho, aniž byste od toho byli jak prasata, tak sem s tím!) a  domácí hranolky. Přítel si dal nějaký BBQ burger a jahodový milkshake. Přijde vám to jako divná kombinace? Mně taky, ale jemu po tom zle není. Mám jednoduché vysvětlení – je to prostě chlap! A ti snědí cokoliv. 
To, že se restaurace líbila i příteli jsem usoudila ze 3 důvodů – 1) broukal si Eltona Johna (ne, nezná jeho písničky) 2) řekl, že to byl nejlepší hamburger, co kdy jedl (v tuto chvíli pominu, že zapomněl na ty, co jsem dělala já doma) a 3) přiběhl z pánských záchodů a se smíchem mi ukazoval fotku ehm pisoáru. Proč? To pochopíte níže na fotce.
Celkový dojem z restaurace je skvělý. Je to hrozně příjemné místo s příjemnou hudbou, obsluhou a interiérem. Jediné mínus můžeme dát za to, že byl burger vlažný. Jsme ale ochotni to vzhledem k ostatním superlativům přehlédnout.  Jo a nezapomeňte si dát domácí limonádu!
Mimochodem v restauraci se večer otevírá i club, který je o patro níž. A ten teda nedoporučuji. Pokud vám ale nevadí silné narušování osobního prostoru (rozumějte otírání se o všechny další přítomné), tak pak hurá do toho! 

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague