Liběna Rochová

Sandra, Listopad 25, 2014
#
To je zatím poprvé v naší rubrice EXCLUSIVE, kdy jsem měla možnost se setkat s někým, kdo se věnuje módě. Proto se náš rozhovor motal hlavně kolem toho a kolem soutěže Hame Sweet Fashion (přečtěte si více v minulém článku zde k přečtení). Byla jsem překvapená, jak skromná ženská to je. A přitom patří mezi ty nejúspěšnější. Úžasné.
N.

Jaký model byl Vaším favoritem? 

Vyhrál můj favorit. Byla jsem nadšená.
Patříte mezi nejúspěšnější návrhářky v ČR. Prozraďte našim čtenářům nějaké trendy letošního podzimu a zimy.
Upřímně trendy příliš nesleduji a neměli by ani ostatní návrháři. Mě zajímají běžné věci ze života, které denně potkávám. Inspiruji se hodně ulicí. Samozřejmě je ale důležité jít s dobou a vytvářet současnou módu. Učím i moje studenty, aby vyprávěli příběhy a dávali do své tvorby hlavně vlastní osobnost. A tím ve světě zabodují. Můžete pak samozřejmě sledovat, jaká barva zrovna letí, jaký střih, ale to je vedlejší.
Jeden soutěžící/návrhář si jako jediný předváděl svůj model sám, zkusila jste si to někdy i Vy? V 80. letech jsem si své modely předváděla. V tu dobu to bylo celkem běžné. A proč ne? Tento soutěžící má odvahu, je inteligentní a s takovým drivem, který v sobě má, to může dotáhnout daleko.
Existuje kousek oblečení, který nesnesete, když má někdo na sobě? 
Jsem sice velmi kritická, ale je mi jedno, co nosí obyčejní lidé. Jen mě mrzí, že často potkávám ženy, které jakoby nechtěly být ženami a nechtěly ukázat své zbraně. Být ženou je přece nádherné a nezáleží na tom, mít značkové oblečení. V žádném případě to není otázkou peněz. Můžete si něco hezkého pořídit i v secondhandu.
A na závěr se Váš ještě zeptám na parfém. Jaký je Váš oblíbený? 
Parfém nakupuji v obchodě INGREDIENTS, který vlastní Lukáš Voskot, Mají nádherné parfémy.
My parfém, který nám paní Rochová doporučila neznaly, tak jsme si ho musely vygooglit. Pokud zajímá i Vás, podívejte se na stránky. zde

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague