SLOW PEC – zpomalte na chvilku!

Sandra, Listopad 29, 2014
#
O víkendu nás s Niky čekal rodinný oběd. Vybraná byla restaurace SLOW PEC v Líšnici (cca 15 minut za Prahou). A víte, proč slow pec? Jak už prozrazuje nápis na jídelním lístku, tahle restaurace si potrpí na tom, připravovat vše pomalu. Což trochu platilo i o obsluze, ale nic, co se nedá přežít. Je to prostě takový rodinný podnik, kam si jdete posedět a popovídat si a ne do sebe jídlo ve spěchu naházet a zase jít. Stačí si vlastně jen přeložit název – SLOW PEC – pomalá pec.


Nečekejte meníčko, které budete studovat půl hodiny. Tady je jen cca 7-8 hlavních chodů + 2 polévky, a nějaké předkrmy. Každý týden se pak obměňuje týdenní nabídka, kdy je servírovaná vždy nějaká specialitka. Takovýhle užší výběr ale vůbec není na škodu. Donutí vás to zkusit něco nového
a ne si pořád dávat jen kuřecí steak s broskví a sýrem (když jsem byla dítě, byla pro mě největší specialitka tohle a pizza Hawai – nenáročné dítě….).

Nakonec jsme si skoro každý dali něco jiného, což je při počtu 7 lidí a 7 druhů hlavních jídel celkem slušné degustační menu.  Jen musím být příště rychlejší s foťákem….
Verdikt je takový, že to je příjemné místo, kde můžete strávit hezké nedělní odpoledne. Restaurace tak dostála svému názvu. Opravdu jsme všichni na chvilku zpomalili a v klidu si popovídali. Tak posbírejte rodinu a udělejte si fajn den..:)
Více info zde: http://www.slowpec.cz/
S.
,

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague