FREGATTA – dorty, kterým neodoláte

Sandra, Prosinec 13, 2014
#
Nevím, jestli to je jen můj problém, ale dortům nikdy neodolám. Kolikrát si říkám, že budu jíst zdravě, nebudu mlsat a jíst obecně nezdravé věci. Většinou to dopadne tak, že se mi to daří, dokud nedojde na dorty …v tu chvíli se moje vůle ukáže jako hodně slabá. 

Nedávno jsem si ale řekla, že teď už to fakt vydržím a co čert nechtěl – moje práce má svou osobní cukrárnu a pozor – máme větrníkové středy!!! No chápete, co mi to dělají? Takže jestli vám přijde, že se ze mě pomalu stává koule, tak je to dost možná pravda. 

Každopádně když už jsem se radovala, že je víkend a že budu od dortů pěkně daleko, rozhodla se naše rodina, že mají chuť na něco sladkého. A vybrali jednu z nejlepších cukráren vůbec!!! HATE THIS!! Ty dorty mě pronásledují všude.
O jakou cukrárnu jde? Zapamatujte si název – FREGATTA Měchenice. Dorty všeho druhu a každý je tu dokonalý. Opět děkuji své početné rodině, že díky nim jsem mohla ochutnat od každého trochu.  Taky to děláte? Objednáte různé druhy jídla a navzájem ochutnáváte? 🙂
Každopádně víte co? Od příštího týdne už fakt nemlsám!!

S.

                                     
   

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague