LUXEMBOURG

Sandra, Prosinec 25, 2014
#

Druhý den našeho víkendu ve Francii jsme se na pár hodin vypravili do Luxemburgu. Pro  mě byl cíl jasný – Ladurée a jejich makaronky. Kromě toho jsme si samozřejmě prošli město, které bylo
krásně vyzdobené.

Zašli do pár obchodů. Něco málo nakoupili a odpočinuli si v  kavárně Amorino, kterou už známe z Barcelony. Já jsem neodolala vafli a sestra palačinkám. Dohromady jsme si ještě všichni objednali čokoládový talíř gourmand. Pod názvem si můžete představit cokoliv, ale hlavně teda čokoládové kóma, ve kterém jsme pak pár hodin všichni byli.

Ten den mi byla taková zima, že jsem na sebe navlíkla všechno, co jsem měla sebou. Moje nové oblíbené tričko Prada/Paradise, bundičku a na to ještě vestu a kabát. Všechno jsem doplnila novým náhrdelníkem, který se mi bohužel po druhém nošení přímo rozpadl. Máte nějaký typ, kde můžu pořídit hezkou a hlavně kvalitní bižuterii, ale nenechám v obchodě mění nebo se mi hned nerozpadne?
Po skvělém odpoledni v Luxembourgu jsme se odvalili zpátky do Metz. Strávili se známými další skvělý večer a ráno se vydali směr Praha. Byl to supr víkend a doufám, že na vás ta vánoční atmosféra z fotek aspoň trochu dýchla.
Užívejte svátky s těmi, co milujete, krásně si odpočinte a načerpejte síly do Nového roku!
Mějte se krásně <3
H.
Kalhoty – H&M, tričko – Medicine (via http://answear.cz), bundička – F&F, vesta – ???, náhrdelník – Mim, pashmina – Nanu-Nana, rukavice – TKMaxx, kabát – Guess, biker boots – Pimkie, kabelka – Liu Jo

 

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague