Hotel Kempinski v Tatrách

Sandra, Prosinec 27, 2014
#

Kdo sleduje náš blog, v tomhle případě tedy facebook, tak ví, že jsem strávila víkend v Tatrách. V hotelu Kempinski, který patří mezi ty vyhlášené. A upřímně, nedivím se. V tomhle hotelu vám opravdu nic nechybí. Nejenže jako zámek vypadá, vy si v něm tak i cítíte.  Proč? Čtěte dál a uvidíte..

Do Tater jsme se rozhodly jet vlakem, jelikož je přeci jen pohodlný a můžete si v něm číst, učit se, pracovat nebo najít jídelní vagón a celou cestu doslova „projíst“. Já zvolila učení. Ačkoliv to měl být odpočinkový víkend, zkouškové nepočká.
Po cca 7 hodinách, které naštěstí utekly rychleji, než jsem čekala, jsme byly na místě. Nejvíc vystihuje mojí první reakci na hotel slovo WOW. Je to opravdu luxusní hotel, ve kterém si připadáte jako ta nejdůležitější osoba. A to je přeci jen docela příjemný pocit, no ne?  Personál hotelu vás obskakuje od rána do večera, neustále se usmívají a pozor – smějou se vašim vtipům, i když vtipný nejsou. No prostě profesionálové.
Kromě několika strávených hodin ve SPA jsem stihla i projížďku v kočáře, procházky, lanovku a koncert skupiny Morcheeba. O té jste už možná četli v našem článku EXCLUSI|VE, ve kterém jste se mohli o kapele dozvědět víc. Pokud ne, čtěte zde – EXCLUSIVE / MORCHEEBA
 
Vzhledem k tomu, že jsme měli i soukromou prohlídku hotelu, včetně apartmánu pro prezidenta (spal v ně například i Osmany Laffita) a nebo pokoje, ze kterého lze vylézt na střechu, kde je vířivka, můžu vám hotel 100% doporučit a to hlavně na romantické víkendy. Je to opravdu jak vyšité z romantického filmu. Střecha, vířivka, výhled na hory, obloha plná hvězd…Pardon, trochu jsem se zasnila, zpět k tématu.
Možná vás zajímá i cena takového hotelu. Patří rozhodně mezi ty dražší, ale jednou by se tam člověk prostě podívat měl. A to třeba u příležitosti nějaké slavnostní události (výročí, zásnuby, oslova narozenin nebo jen tak dámská jízda, jako jsme to udělaly my s mamčou). A pokud se vám nechce až do Tater, zkuste Prahu nebo Bratislavu,
Pro mě každopádně zážitek do konce života.
Snad se vám článek líbil a nezapomeňte na video!! Více na youtube.

S.

 
 SPA

Prezidentské apartmá
 Právě tady se nachází střecha s vířivkou

 

 Váha na pokoji – jediné mínus
 měsíční pokoj se vstupem na střechu

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague