Sally Hansen Miracle gel

Sandra, Únor 14, 2015
# BEAUTY
Nedávno jsem během listování nové Elle narazila na reklamu laku Sally Hansen Miracle gel. Snadná aplikace, výdrž až 2 týdny, shellac neboli také gel lak doma? To musím mít! Shellac jsem vyzkoušela přesně před rokem. Byla jsem na něm 3 krát a pokaždé jsem odcházela nadšená. Přišlo mi ale trochu divné utrácet každé 3 týdny za nehty, a tak můj krátký románek se shellacem došel ke konci. 

Jen tak mimochodem, když vám řeknou, že si shellac/gel lak máte namočit v acetonu a teprve pak ho jemně seškrábat, poslechněte. Já a moje trpělivost se opět projevila. Lak jsem si jednoduše během pár minut sloupla. A to asi i s vrstvou nehtů. Moje nehty byly dalších půl roku v katastrofálním stavu.

Zpátky ale k Sally Hansen zázraku! Já a laky to je celkově taková jedna velká kapitola. Žádný lak mi nikdy nevydrží ani jeden den. Ano, už během prvního dne se mi začne  odlupovat. A to v případě, že si ty nehty teda nalakuju (čtěte během lakování 100 krát přelakuju, protože vždy mě napadne třeba hledat klíče nebo něco podobného, i když mi lak ještě nezaschnul). A tak bylo jasné, že když jsem natrefila na novinku Miracle gel a přečetla si všechny jejich sliby, musela jsem lak ihned vyzkoušet. Hned jsem běžela do nejbližšího DMka. Pořídila jsem si základní balíček – lak v klasické červené barvě s topcoatem. Takhle moc radosti za 399kč. Samotné laky pak stojí 299kč. Tahle novinka je k dostáni exkluzivně v DMku. Na výběr je plno barev, až to svádí pořídit si všechny a nalakovat si každý nehet jinou. Ne, už nám není přece 10…
A jak to tedy doopravdy je? Aplikace je opravdu snadná, tak jak slibují. Štěteček je kratší a širší. Stačí pár tahů a nehty máte nalakované během 2 minut. Mně stačila jedna vrstva. Přišlo mi, že barva je dostatečně intenzivní a nechtěla jsem si dávat další aby se mi lak později neroloval. Víte, co myslím? Co se týče výdrže, 2 týdny mi lak rozhodně nevydržel. Dotáhla jsem to na 5 dnů a nehty jsem si pak už musela přelakovat. Ale! Během těch 5 dnů jsem uklízela, několikrát loupala brambory, pekla sušenky. Takže si myslím, že i těch 5 dnů je u mě, dokonce během všech aktivit, úspěch. Lak jsem si rozhodně zamilovala (už ho mám nalakovaný po třetí). Nehty jsem každý den fotila, abyste měli lepší  a jasnější přehled, o tom, jak lak ze dne na den vypadal.
1. den
2. den
3. den
4. den
5. den

Na závěr ještě dodám, že tyhle laky se dají odlakovat klasickým odlakovačem, takže s enemusíte bát nějakého ponořování do acetonu či loupání.

A jaký máte zkušenosti s laky vy? Taky vám nevydrží jako mně? Budu moc ráda, když se se mnou  podělíte o svoje zkušenosti! Buď v komentářích u článku nebo na facebooku. Zaujal vás lak Miracle gel? Ja už pokukuju po dalších barvách. Tak kterou další, růžová, béžová nebo možná oranžová?

Mějte se krásně!

H.

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague