BEST APPS FOR MOBILE PHONES

Sandra, Únor 18, 2015
#
Dneska pro vás máme článek z úplně jiného soudku. Podívejme se spolu na naše oblíbené aplikace v mobilu. Já nevím, jak vy, ale já bez svýho mobilu nedám skoro ani ránu.

Spotify

Jednou z mnou nejvíc používaných aplikací je rozhodně Spotify. Jsem docela líná (tak jo možná víc než docela), abych si pořád nahrávala novou hudbu do Ipodu. Naposledy jsem ho aktualizovala před rokem… A tak Spotify je pro mě spásou! Bez hudby si totiž nedokážu představit žádnou cestu tramvají nebo autem, žádný běh nebo cvičení. Zatím mám jen tu základní verzi, reklamy mě moc neotravují. Ale trochu mi vadí, že písničky nemůžu přepínat. A tak si časem možná pořídím premium verzi.

Instagram

Instagram! Když se podívám na svůj profil, aktuálně 562 příspěvků. Dobře, možná jsem trochu závislá. Ale mě tak baví fotit! Jídlo, kafe, strom, cizý psy, kosmetiku, zase jídlo, že mám na sobě zrovna dneska tenhle svetr. Protože všechny tyhle věci jsou důležité. #sorryimnotsorry

Viber

Viber nebo taky jiné podobné aplikace (WhatsApp, Facebook messenger, Skype) jsou hodně oblíbené. Pro ty, co mají Iphone je tady ještě Imessage. Smsky píšu už vlastně jen rodičům. Přes Viber v poslední době docela často i volám kamarádce, která momentálně bydlí ve Vídni. Musím říct, že jsem čekala že když už se vůbec nějak spojíme, tak ji přes rachot vůbec neuslyším. Ale byla jsem mile překvapena. Spojení je supr.
Damejidlo.cz
Ach ty hladové večery, když jste doma, lednice je prázdná a vy máte zrovna hroznou chuť na Padthai z YamYam. Můj velký zachránce. Ale pozor ať neuděláte objednávku omylem. Mně a moji sestře se to totiž už stalo. Stačí totiž jen jedno kliknutí.
FareBandit
Pro ty, co mají rádi adrenalinové sporty typu „zdrhej před revizorem“. Aplikace vám ukáže, kde přesně v tu dobu a kolik je revizorů.
Runtastic a Sixpack
Moje 2 oblíbené aplikace. S Runtasticem běhám venku. Slečna která na mě, když bězím křičí „2 kilometres“, „3 kilometres“ mě pokaždé nabudí k lepšímu a lepšímu výsledku („Run Forest run“).  Ke konci běhu se vám objeví přesná trasa, se všema výpočtama (kolik jste uběhli, kolik kcal jste spálili, vaše průměrná rychlost atd).
Sixpack jsem objevila teprve nedávno. Ideální na krátké cvičení doma, když jste líní jít do fitka, ale i tak si chcete zacvičit. Je to hlavně zaměřené na břišní partie (jak odpovídá sám název). Po každém cvičení se dostáváte do dalšího „levelu“ a jste prostě pořád lepší!
Tiffanny&Co Ring Finder
Která slečna si nepřeje prstýnek od Tiffanyho? A když si můžete vyzkoušet rovnou všechny? DOKONALOST. Podívejte se jaké jsem si vybrala já:
ANO
NE
ANO ANO ANO
L’Oreal Paris Makeup Genius
Aplikaci mi ukázala ségra a WOW! Vyfotíte se a pak už můžete zkoušet různé druhy líčení. A jaká je to sranda! Jednoduše a rychle tak zjistíte, co vám sluší a co zase ne. Já a smokey cat eyes = NE.
Jaké aplikace máte nejraději vy? Máme nějaké podobné nebo máte oblíbené nějaké jiné? Podělte se s námi o vaše oblíbence. My totiž hrozně rády objevujeme nové a novější 🙂
Mějte se krásně! Já si jdu vyzkoušet další prstýnky…
H.

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague