My Spring wishlist

Sandra, Březen 12, 2015
#
Spring wishlist

Spring wishlist by helena-nemoudry featuring black home decor
via http://www.polyvore.com

S každým měnícím se ročním obdobím si dělám seznam. Seznam nebo koláž věcí, které bych na nadcházející roční období (v tomto případě jaro) potřebovala/chtěla. Mám tak přehled o tom, co potřebuju v šatníku např. obměnit, a co mě zaujalo z nových trendů. A hlavně mě to hrozně baví! Takže co nutně potřebuji tohle jaro?
1. Kolo. Odhodlala jsem se a rozhodla jsem si pořídit konečně kolo. Plánuju na jaře nějaké delší výlety a už se nemůžu dočkat až si nějaké pělné seženu (to je totiž u výběru kola důležité že hehe).

2. Štětce na makeup. Před rokem jsem si objednala tak opěvované od Real Techniques. Mé pleti ale vůbec nevyhovovaly. Makeup vypadal prostě hrozně. A tak se chci s vámi poradit, jaké jsou ty vaše oblíbené?
 
3. Beauty blender. Novinka, o které všichni v kosmetickém světě básní. A já ji samozřejmě prostě musím vyzkoušet. Už jsem nějaké našla na http://www.feelunique.com Máte s nimi už nějaké zkušenosti?

4. Body book. Jediná položka ze seznamu, kterou si můžu odškrtnout jako splněno✓  Knížku jsem začala teprve číst a musím říct, že mě zaujala. Každopádně o celkový dojem se s vámi po přečtení podělním ve souhrnném článku o beauty knihách.

5. Obal na Iphone. Taky se vám obaly na mobil tak ničí? Poraďte mi, kde seženu hezký a přitom nějaký, co něco i vydrží. Ten můj vypadá jako by ho sežvýkal pes. A to psa nemám.

6. Obrazy do pokoje. Stěhovala jsem se před půl rokem, ale můj pokoj není zdaleka hotový. Pořád něco měním, přestavuju, předělávám. A co mi tam hlavně pořád chybí? Obrazy. Pamatujete si v Gossip Girl v bytě Sereny velký nápis „Prada Marfa“. Tak ten si plánuji nechat vytisknout na nějakém pevnějším papíru a do jednoduchého, skleněného rámu. Na bílé stěně se bude vyjímat skvělě.

7. Bralette.
 
8. Trench coat. Klasický trench coat už mám, ale tenhle co jsem našla mě hrozně zaujal a asi to ani trench coat není, ale nevěděla jsem jak jinak to nazvat. Takový lehčí kabátek v tomhle střihu by se mi hrozě líbil. K černým skinny džinám a jednoduchému černému tílku. Skvělý outfit je na světě 🙂

9. Kožený křivák. Už jeden černý mám, ale takový běžový a třeba i takhle ve spojení s černou vypadá opravdu skvělě. Pokud někde nějaký takový seženu, budu nadšená.
 
10. Versace Bright Crystal. Tahle voňavka mě už nějakou dobu pronásleduje. Voní prostě nádherně a na jaro se přesně hodí.

11. Loafers. Tyhlety boty se začaly objevovat přobližně před rokem. Mě by se líbily s nějakým zajímavým vzorem, třeba právě takovým zvířecím. K džínám a jednoduchému bílemu triku by vypadaly skvěle.

H.

Topshop top
1.075 CZK – nordstrom.com

Leather waist belt
33.455 CZK – jades24.com

H M zipper leather jacket
1.120 CZK – hm.com

Dune print shoes
2.200 CZK – johnlewis.com

Tech accessory
850 CZK – society6.com

Charlotte Tilbury makeup brush
4.295 CZK – net-a-porter.com

Versace eau de toilette perfume
2.555 CZK – selfridges.com

Beauty product
300 CZK – sephora.fr

Giclee wall art
6.075 CZK – lampsplus.com

Pier 1 Imports black home decor
970 CZK – pier1.com

Minimalist home decor
305 CZK – etsy.com

Prada interior wall decor
120 CZK – etsy.com

The Body Book
485 CZK – chapters.indigo.ca

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague