Zelený hacafrák

Sandra, Březen 24, 2015
#
beige coat: Bershka, coat 2 alias hacafrák: C&A, dress: H&M, shoes: Deichman, handbag: Michael Kors, watch: Michael Kors, necklace: Iam, ring: H&M

Konečně jaro!! Miluju sluníčko a ačkoliv tahle zima byla ještě poměrně snesitelná, stejně jsem se nemohla dočkat až skončí. A dočkala jsem se. Sluníčko vykouklo a všechno je hned nějak tak veselejší, člověk má lepší náladu, dny jsou delší a dá se toho mnohem víc stihnout. A ano, samozřejmě i pro módu je větší prostor, jelikož nemusíme nosit teplé bundy, dlouhé kabáty a kozačky můžeme konečně zase na pár měsíců odložit.
Jaro je pro mě obdobím pohody a podle toho vypadá i dnešní outfit. Kozačky a kotníčkové boty jsem vyměnila za užasně pohodlné plátěnky. Kalhoty za šaty a přes sebe jsem si mohla vzít jen lehký kabátek a můj oblíbený zelený ‚hacafrák“. Koupila jsem ho nedávno v CaA. Naposledy jsem si v tomhle obchodě něco koupila asi před 5 lety. Tentokrát jsem ale byla příjemně překvapena. Našla jsem tam pár zajímavých kousků. Například jarní mikiny, které jsou teď tak oblíbené k sukním.
A jak se vám líbí fotky? Konečně jsme začaly víc pracovat na kvalitě. S tím souvisí i lepší místa na focení. Tohle bylo foceno nad Andělem v parku sacre coeur. Stála jsem na nějakém betonovém kruhu a musela „pózovat“, zatímco okolo chodilo podle mě milion lidí . Ano, Niky by řekla 2 lidi a že na mě nikdo nekoukal. Ale já prostě vůbec ale vůbec nejsem exibicionista. Na dovolených mám dokonce problém dělat i klasické turistické fotky aneb já a chrám, já a socha, já a jídlo…No snad chápete.
  
Dejte vědět, jak se Vám můj hacafrák líbí.
Pa
S.
…………………………………………………………………………………………………………………………………….
I totally love spring. Everything seems better when it’s sunny. My mood is better, days are longer and whats more – you can finally wear spring clothes. Goodbye chunky jacket and boots.
Spring means for me time for relaxing and comfortable clothes.  That is how my outfit looks like. Just comfy. How you can see, my new sneacekrs totally match. Also I wear my simply black dress and this new green coat. I bought it in C&A. Honestly, I didn’t like this store before. But I was pretty surprised. The new collection is very nice and stylish.
And what do yoo think about pictures? Do you like them? We are working on our photos and their quality. Can you already tell? This pic was taken near to shopping center Anděl. There is such an amazing view. But I have to admit that it is still weird for me make some pose in front of camera. But I think I’ll overcome my fears.
Let me know, how do you like my new green coat.
Kiss
S.

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague