L´oreal SUNKISS Jelly – vlasy jako z pláže

Sandra, Duben 16, 2015
# EVENT
Kdy jsem naposledy něco vyhrála? Hmm.. tak to asi tak před 15 lety pogy. Pamatujete si je? Takové ty placky úplně na nic. Smůla se zlomila před týdnem, kdy jsem na blogu femme armeria vyhrála vstupenku na představení nového vlasového produktu od L´oreal. Mimochodem blog Femme armeria vede Nikol Kouklová, která dřív patřila k Bloges Robes a odpojila se od nich, aby mohla vést blog podle svého. Tedy, tak si to alespoň vysvětluji já…

Ale zpátky k vlasům. Produkt slibuje přirozený beach style aneb vlasy vyšisované od sluníčka. Musím říct, že jsem se na to děsně těšila. Chtěla jsem v zimě alespoň zesvětlit konečky, ale kadeřník mi to odmítl udělat, že mi to prý zničí vlasy. Bůůů.. Takže jsem se na tuhle novinku děsně těšila a chtěla ji vyzkoušet. HA, ale to bych nebyla já. Samozřejmě ani to mi neudělali, jelikož mám prý moc světlé vlasy a nebylo by to na nich vidět. Bůů podruhé. 
Ale každopádně akce to byla moc pěkná. Jak vidíte z fotek úplná beach party a skvělé jídlo. Odpusťte, že je fotek jídla tolik, ale ono vypadalo prostě skvěle. Jak říkám, akce byla skvělá, ale já se na ní zdržela jen 20 minut. Ehm jít na akci sám je děsný! Připadala jsem si jak ten panáček forever alone. 
No na závěr bych asi měla zmínit pár věcí o produktu, který jsem bohužel nezkusila 😀 Jedná se o klasický gel, který vetřete do vlasů a vysušíte. Čím častěji ho nanesete, tím světlejší vlásky budou.  Celá ta tuba by vám měla vystačit cca na měsíc. Vlasy neničí, neobsahuje žádné amoniakum. Doporučená cena je okolo 150Kč a najdete ho v běžné drogérii. 
Skoro přemýšlím, že se obarvím na tmavší blond, abych to mohla zkusit….
Summer looku zdar
Sandra

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague