Blue crop top in VARY

Nikola Ježková, Červenec 24, 2015
#
crop, shorts – HaM, necklace, bracelet – ZARA, sunglasses – Vans, shoes – ALDO

Vary numero 1587. Jsme s tím už vážně trapný, ale nemůžeme si pomoct. Vary byly hold událost. 
Možná se divíte, proč má tenhle outfit název blue crop top a přitom mi ani není vidět břicho. No proto mám jednoduché vysvětlení – moje předsevzetí mít do léta na břiše buchty nevyšlo. Ale ani přes to jsem se tohohle letního cropu z HaM nechtěla vzdát. Kor když teploměr ukazoval 32C.  Vyřešila jsem to proto vysokýma šortkama. Ole, to jsem ale koumák, že?

Tak mě napadá, že k outfitu už jsem se tímhle fíglem vyjádřila asi dostatečně, takže se teď zaměřím trochu na festival. Jak se líbil Nikče si můžete přečíst  zde


Karlovarský festival jsem prozatím navštěvovala vždy pracovně. Tudíž jsem měla volné pouze večery a to jsem šla na film málokdy. Mnohem zajímavější byl pro mě večerní život okolo Thermalu, ano ano, myslím tím FINLANDIA stan. Ale tenhle rok ne. Tenhle rok jsem byla plnohodnotný víkendový účastník. Za dva dny ve Varech jsem stihla asi 6 filmů a musím říct, bylo to až až. Kdo by to byl řekl, že koukání na filmy bude náročné. Skončí jeden film a běžíte přes celé Vary do dalšího sálu na další. No řeknu vám, žádná legrace. Dokonce jsem prvně z jednoho filmu i odešla. Shame on me. 
Každopádně musím říct, že víkend mi úplně stačil. Chodit na filmy celý týden by asi nebylo nic pro mě. Krom toho začínám čím dál víc nesnášet davy a s těmi se na filmovém festivalu prostě musí počítat. 
Ale co, vždyť už teď je jasné, že příští rok tam budu chtít zase…:)
Na závěr pár doporučení na dva filmy, které určitě budou v kině a stojí za to je vidět:

Kiss
S.

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague