Soutěžíme s NESCAFÉ 3in1 #mixujtepodlenalady

Sandra, Červenec 29, 2015
#
Soutěže mě vždycky hrozně bavily, a to jsem vyhrála za celý život jednu jedinou věc. Tenhle vzácný okamžik se stal, když mi bylo asi 7 a vyhrála jsem POGGY (pamatujete, takové ty placky, se kterýma se nedá vůbec nic dělat?). A to ještě ani nevím, zda to považovat za výhru. Dostala jsem je za dostatečné množství nasbíraných obalů od různých sušenek. No dobře, soutěž to nebyla. Takže měním svou první větu – Soutěže mě vždycky hrozně bavily, a to jsem za celý život nic nevyhrála. 


Smutný začátek článku, ale nebojte, teď přijde zlom. Narazila jsem teď totiž na další soutěž, kterou jsem chtěla hrozně zkusit. Mám ráda výzvy, do kterých musíte zapojit trochu kreativity a originality. Proto mě zaujala soutěž od NESCAFÉ 3in1, na kterou jsem narazila, když jsem se koukala na jejich novou appku. Na stránkách www.mixujtepodlenalady.cz si totiž můžete pustit písničku podle nálady a to mi přišlo jako skvělý nápad. Ráno totiž potřebuji nakopávačky a večer něco, co mě zklidní. Takže moje oblíbené playlisty jsou AKČNÍ a ROMANTICKÝ. Dokonalá kombinace. 

A právě na téhle stránce jsem si všimla soutěže, která právě probíhá. Dnes to ze mě leze jak z chlupaté deky. Vydržte!! Dostávám se k jádru věci. O jakou soutěž tedy jde – musíte udělat fotku s  NESCAFÉ 3in1 a vyjádřit tím svou náladu. Poté se vybere 10 fotek, které budou mít nejvíce hlasů a z těch vybere odborná porota 3 vítěze. To je výzva, ne? Ale vzhledem k výhrám stojí za to, to zkusit. Ve hře je totiž profi focení s vizážistkou a stylistkou, vouchery na zážitky a o oběd s jednou z blogerek, které se na projektu  podílí. Konkrétně moje oblíbené A CUP OF STYLE, THE BLONDIEVERSE A EJVI FREEDOM. 

No a tak jsem se rozhodla, že zase budu soutěžit. Naděje umírá poslední a já prostě jednou v životě něco určitě vyhraju! Takže jsem hned začala vymýšlet, jakou fotku udělat. Mám to štěstí, že mám tak krásnou sestřičku. Fotky vznikly na grilování, kdy jsme byly ve skvělé náladě, bylo krásné počasí, všude vonělo grilované masíčko a zelenina a prostě všechno bylo přesně tak, jak má být. Krom toho jsme se děsně nasmály i u focení, kdy se nám NESCAFÉ 3in1 vždycky rozletělo po celé zahradě, jak je Nikča vyhazovala do vzduchu a trvalo dobu, než jsme je všechny sebraly. A to jsme těch záběrů dělaly asi 10. No jak se vám líbí? Cítíte z ní tu naší dobrou náladu? 🙂
Pojďte do toho s námi!!
Kafču zdar
Vaše S.
P.s. Kafčo jsme si po dofocení a doházení udělaly a musím říct, fakt mi chutnalo. Ještěže jsme jich nakoupily tolik 😀

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague