FLOWERS

Sandra, Srpen 3, 2015
#
cardigan – PULL and BEAR. shorts – ONLY, T-shirt – ETAM, sunglasses – VANS, bag – Primark, shoes – ALDO, earrings – MANGO
„Nemám co na sebe“. Tak většinou začíná naše plánování nákupů s Niky. A tak jsme se rozhodly zajet do našich oblíbených Drážďan. Ale pozor! Tentokrát jsme chtěly výlet pojmout trochu jinak a prohlídnout si konečně město. Ano, ano, na to, že jsme tam byly už asi 5x, je ostuda, že jsme vždy viděly jen Prager Strasse (nákupní zónu)…. Ale teď jsme si i pronajaly hotel, aby jsme měly celý den jen a jen na město. Oleee.

Jely jsme na víkend – sobotu a neděli. Sobotu jsme zasvětily nákupům (přeci jen, byl to hlavní důvod cesty). První obchod – Primark. A to hlavně z toho důvodu, že se tam už hodinu po otvíračce nejde hnout. Musím říct, že tentokrát jsme se hodně krotily a taky se to projevily na účtence. Takhle malou útratu jsme snad ještě neměly 😀 Důvod? Už jsme si asi užily toho prvotního šílenství a začaly si víc vybírat, co je kvalitní nebo zajímavý a nekoukáme už jen na cenu. 
Potom jsme přejely do jiného obchodu – takhle velké centrum jsem snad ještě neviděla. Elbe park. Uff. No shrnu to – za celý den jsme ušly 15 000 kroků a to jen po obchodech. Takže rezervaci hotelu jsme vážně ocenily. Usnula jsem hned po příjezdu na hotel.
Druhý den bylo o městě. Ale o tom komplet až ve středu. Těšte se, v článku najdete tipy na nejlepší obchody a krásná místa, která stojí za to vidět. Teď se konečně podívejte na to, v čem jsem po městě chodila. Tenhle ten „přehoz“ je jedna z mála věcí, co jsem si v Drážďanech koupila. A hodil se. Byl  super vzdušný. Krásně doplnil obyčejné tílko s šortkami. Jak se líbí vám? 
Auf Wiedersehen!
S.

 

 

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague