PURO aneb zmrzlina jako z Itálie

Sandra, Srpen 26, 2015
#
Taky vám v Praze v létě chybí zmrzlina, jakou mají třeba v Itálii? No nám šíleně! Když už najdeme zmrzlinu, která je opravdu dobrá, pro změnu ji zase nandavají způsobem, který nás dokáže vytočit. Určitě to znáte taky – otírají kopeček tak, že vám na něm zbude jen malá „bambulka“. Pche, aby se nepředali. Oproti tomu v Itálii vám zmrzlinu nandavají skoro lopatou. To bychom ale nebyly my, abychom si neporadily. Proto vám prozradíme, kde v si v Praze zajít na jednu z nejlepších kopečkových/lopatových zmrzlin.

Tuhle kavárno-cukrárnu, pořád jí neumíme dát jasný název, najdete u zastávky tramvaje Výtoň (kousek od Palackého nám.). Dál už hledejte podle níže přidaných fotek, jelikož na ulice moc expert nejsem. Kavárnu s velmi příjemným prostředím vede milý cizinec (podle chuti zmrzliny ho tipujeme na pravého Itala, ale je taky dost možné, že tam je jen nastrčený a má nás zmást). 
Vybrat si můžete jak z klasických příchutí jako je jahoda, vanilka, kokos, tak i nevšedních jako je např. maková, mangová, bazalková nebo třeba banánovo-smetanová. V každém kopečku opravdu cítíte chuť ovoce a ty porce! Mezi naše oblíbence patří malinová, mangová a oříšková. Ale máme v plánu zkusit je všechny (Gotta catch´em all!) Zmrzlinu si můžete vychutnat klidně i venku na předzahrádce, ale vzhledem ke krásnému interiéru nám přijde škoda, chodit někam ven. 


Kromě zmrzlin si tu ale můžete pochutnat i na kávě, dortících a kdo ví na čem ještě. My viděly zmrzliny a okolní svět nás moc nezajímal.
A jelikož nás zase čeká týden tropických teplot, tak je ideální čas, abyste je zkusili i vy! Dejte nám vědět, jakou netradiční příchuť jste zkusili! Šli byste třeba do bazalky?
Mějte se krásně,
S+N

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague