TOP kadeřnické salóny v Praze (vyzkoušeno na mé hlavě)

Sandra, Říjen 7, 2015
# BEAUTY
Znáte ten pocit, když přijdete od kadeřníka a přemýšlíte, kde sehnat nejlepší přípravek na růst vlasů a v horším případě rovnou hledáte adekvátní čepici, kterou budete moct nosit, než vlasy dorostou? Skoro si dovolím tipnout, že většině z vás se to alespoň jednou stalo.  Já dokonce kvůli vlasům jednou ani nešla do školy. Děkuju maminko, že jsi mě kryla a nechala mi den na zvyknutí si na mojí šílenou novou image.

Každopádně se asi můžeme shodnout na tom, že vlasy udělají s celkovým vzhledem hodně. Od doby, kdy jsem zjistila, že už na vlasy nemusím chodit jenom k paní Martě, která sice má kadeřnictví 10 metrů od baráku, ale stříhá stejným stylem jak chlapi, tak ženský a holduje trvalé, začala jsem si salóny více vybírat. A tak jsem se dostala od salonu, kde jsem platila 100,- a odcházela s kastrolem na hlavě k salónům, kde sice nechám takové peníze, že bych si mohla koupit hodně kvalitní boty (zdůrazňuji – hodně kvalitní). Ale zase z nich odcházím jako člověk a nemusím vlasy hned po opuštění salónu dávat do culíku.
Když se zaměřím na ty lepší salóny, kde jsem byla, musím jako první zmínit salón Libora Šuly. Musím říct, že ta péče je tady úžasná a vždycky jsem odcházela děsně spokojená. Cena se ale pohybovala od 2 500 – 3000Kč. Proto jsem začala hledat salon levnější, nicméně jsem nechtěla přijít o dobrou péči. Naštěstí jsem narazila na Toni and Guy a jejich akci s názvem Cheap and chic aneb levné úterky a středy. Střih a barva vám tady vyjde cca na 1800. takže paráda. Péče je tady taky na vysoké úrovni. Já osobně si nejvíc libuji na masážním křesílku. Po roce jsem se  ale na salón trochu naštvala, jelikož mi napočítali trochu jinou cenu, než jsem měla platit. No jednoduše řečeno jsme se rozhodla se zase posunout o dveře dál. Můj další, a prozatím poslední salón, je Oskar hair design studio. A pozor studenti! Poskytují tu velké slevy pro studenty. Místo běžných 2500 – 3000, zaplatíte za střih i barvu okolo 1600. OLE!!! Slečna Magda mi naposled dělala mikádo a tónování vlasů a byla jsem moc spokojená. Hned na první setkání odhadla můj styl a jakoby mi mluvila z duše.
Každopádně tím ale neříkám, že pouze dražší salony vám udělají hezké vlasy. Vůbec ne. Jen si musíte prostě přijít na to, kde vám služby vyhovují a kde ne. Stejně tak záleží i na kadeřníkovi, kterého zrovna „chytnete“.
V případě typu na dobré kadeřnictví šup sem s ním!!
Kiss, S.
http://www.studio-oskar.cz/

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague