AUTUMN with my MUST HAVE

Sandra, Říjen 13, 2015
#
Bunda – Mango, košile – Promod, džíny – Stradivarius, brýle – Rayban, boty – Promod, kabelka – Michael Kors, řetízek – I am, naušnice – Mango, hodinky – Michael Kors
A je tady podzim. Počasí, u kterého si žádný den nemůžete být jistí, co si vzít na sebe. A to na něm fakt nemám ráda! Na druhou stranu absolutně miluju ty barvy, které podzim nabízí. 

Neděle mi to rozhodování trochu ulehčila, jelikož bylo náádherně! A tak jsem mohla vyrazit jen ve svých 3 MUST HAVE- bílé košili, džínách a kožené bundě. Tuhle bílou košili mám novou a s výběrem mi pomohla moje nejlepší osobní stylistka (díky Gábi). Je ze strašně příjemného a hlavně zajímavého materiálu. A co víc, v Promod právě ve slevě! Další mojí oblíbenou věcí na tomhle outfitu jsou džíny. Koupila jsem si je v Barceloně ve Stradivarius. Od té doby ani jiné nechci. Mají všechno, co jsem hledala, a to u mě není vždy jednoduché – zipy na spodní nohavici, jsou roztrhané a hlavně mi padnou. Posledním must have kouskem je kožená bunda. Tu mám už z léta, kdy jsem ji ulovila v Mangu zlevněnou z 2 500 na 1200. Aleluja! 
No a co se týče líčení – to jsem zvolila podzimní. Hnědé stíny na oči a vínová rtěnka. Nic víc netřeba. 
Krásný podzim všem.
S.

   

  

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague