Adidas Originals: inspirováno Berlínem

Sandra, Listopad 17, 2015

Minulý týden jsme byly s Niky na představení nové kolekce Adidas v prodejně ZOOT na Andělu. Legenda se třemi pruhy se tentokrát nechala inspirovat jedinečnou atmosférou Berlína a vznikla z toho dokonale stylová kolekce postavená na kontrastu černé a bílé.

Berlín a rok 1972, kdy se konaly Letní olympijské hry, hrají v historii značky významnou roli – právě tehdy totiž vzniklo slavné Trefoil logo („trojlístek“). Berlínská řada vzdává těmto událostem hold výraznými grafikami s logem a číslicemi 1972 a LXXII.

Černobílou dámskou kolekci doplňují ikonické tenisky Superstar
dostupné s klínovým podpatkem, na platformě nebo s kovovou špičkou. Novinkou v
nabídce obuvi je kombinace suchého zipu přes tradiční šněrování na kotníčkových
modelech. 

Do černobílé barvy byla sladěná nejen kolekce, ale i prodejna ZOOT. Abychom se cítili trochu jako v Berlíně, naservíroval nám asijská catering Kamura výborné pochoutky inspirované Berlínem. V Berlíně totiž teď děsně frčí asijská jídla.  Celý večer nám také zpříjemnila Tereza Černochová. A musím říct, že mě dost nadchnul styl její hudby. Určitě budu uvažovat i o návštěvě koncertu.
Podívejte se na inspiraci. Vše k zakoupení na zoot.cz
S.

 

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague