YELLOW COAT and Michael Jackson shoes

Sandra, Listopad 19, 2015
#
coat – ZARA 1999,-, shoes – Wojas 2000,-, jumper – RESERVED, trousers – MANGO, handbag – Michael Kors, earring – DESIGUAL, watches – MIchael Kors

S podzimem přichází čas kabátů. A já věděla, že se nutně musím podívat po novém. Naštěstí to netrvalo moc dlouho. Vlastně jsem do Zary vlezla jen tak „na kukačku“, když jsem šla koupit večeři. No neříkejte, že se vám to někdy nestalo? Jaké štěstí, že jsem po cestě vlezla ještě do obchodu s botama. 😀

A tak mám nový žlutý kabát a boty alias Michael Jackson. A musím říct, že oba kousky naprosto miluju. Důvod, proč jsem si koupila tyhle polobotky je to, že v kotníčkových botách jsou moje nohy ještě kratší než normálně. Proto jsem se rozhodla, že kotníčkovým botám v mém šatníku odzvonilo do doby než vyrostu (máma mi pořád říká, že to jednou přijdu, ale já jí už teď moc nevěřím). 

No a kabát je úžasný naprosto ke všemu a každému outfitu dá šmrnc. Proto můžu nosit svojí oblíbenou černou od hlavy až k patě a nikdy to nebude nudné. 

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague