BARBAR Ben Cristovao

Sandra, Prosinec 1, 2015
# EVENT
Ben to dokázal! Nejenom, že ho fanoušci milují (a to jak ženy, tak muži), má dokonalé tělo, styl, prodává ve velkém oblečení se svým potiskem, ale dokonce se mu podařilo vyprodat Forum Karlín Praha!

Právě tam se v sobotu 28. listopadu konal jeho další a zatím největší pražský koncert v rámci jeho celorepublikové tour. Se ségrou jsme měly tu čest a byly pozvané (za to ještě jednou velké DĚKUJEME). I minulý rok jsem na blogu hlásila info z koncertu. Připomenout si můžete zde. Bylo mi už od začátku jasné, že se můžu těšit na pořádnou show. Navíc jsem tedy měla i s čím srovnávat. Velkým posunem byla velikost místa dění a tedy i kapacita. Klub Roxy je tak poloviční než Forum Karlín. A přece bylo vyprodáno! To se samozřejmě podepsalo i na atmosféře, která byla úžasná! 
Benovy písničky jsou pecka. Nejenom, že hudba je neskutečně chytlavá, ale při poslechu většiny písniček zjistíte, že mají posluchačům něco sdělit, namotivovat a dokonce je většina „zamilovaných“ nebo minimálně o vztazích. Mezi moje oblíbené patří teď třeba song KOLOTOČ.
Ale samozřejmě je to pořád HIP HOP/ RAP, takže se nevyhneme občas drsnějším výrazům. O to víc mě pobavilo, když jsem viděla v sále docela dost lidí pod 15. Dokonce tam dvě maminky vzaly čtyři holčičky ve věku 7-10 let. No, zajímalo by mě, co si představí pod větou: VŠICHNI PÍCHAJ JAKO KAKTUS. ehm..
Na jeho show byla i spousta hostů. Například vystoupil Cavalier, Kristián Komedie a blogerka Annet. 
Trhá mi to srdce, ale Benovi musím udělit i jeden mínusový bod. Se ségrou jsme se totiž smály, že kdyby jsme chtěly vidět jenom taneční show, pustíme si Stardance. Samotného tance bez Bena tam totiž bylo víc než dost. 

Večer byl prostě famózní a nezkazilo ho ani to, že ségra šlápla do ho*** 🙂

Tak zase příště!
N.

Recommended articles

#Instagram
#madeinprague