PRESENTS FOR HIM

Sandra, Prosinec 14, 2015
#
Taky vám přijde, že nákupy pro chlapy jsou peklo? Já se tentokrát přemohla a popřemýšlela jsem o všem možném i nemožném, co by se mohlo těm naším drahým polovičkám, tátům, bráchům, strejdům, kamarádům líbit.


 1. poker– začínám zhurta, ale v dnešní době pánských „poker sedánků“ by byla docela frajeřina, kdyby přišel se svým vlastním kufříkem, ne? Přibalte mu k tomu ještě doutník a bude za Boha..
 2. sada na holení – projížděla jsem internet a musím říct, že dělají úžasné sady. Krom toho je balení většinou nádherně zabalené.
 3. kožená peněženka – ručně zpracovaná kožená peněženka je skvělý a dokonce praktický dárek. I když je mi jasný, že na praktičnost se o Vánocích moc nehledí.
 4. kosmetika – ano, v dnešní době o sebe (doufám) pečují i muži. A dobrá pánská kosmetika je win win. On bude mít super pleť a vy budete mít krásný doprovod.
 5. zážitek – i když je pro něj největší zážitek návštěva tchýně, zkusila bych na Vánoce třeba větrný tunel, letecký simulátor a podobně.
 6. oblečení – kdy jindy mu nenápadně vnutit nějaký kousek oblečení, který se vám zatraceně líbí a on si ho celý rok nechce koupit?
 7. hra – a zase jsme u her. Tentokrát ale zkuste nějakou na počítač, xbox, psp a už nevím co všechno. Prodavač vám určitě rád poradí, co teď frčí. Ale bacha – až mu to dáte, počítejte s tím, že víkendy, případně večery jsou zabité.
 8. kniha – naposled mě zaujala vtipná kniha od blogera, která se jmenuje Deníček moderního fotra. A je jedno, že nemáte děti. Pobaví  i tak. Případně zkuste Stoletý stařík, který vypadl z okna a zmizel nebo nějakou motivační, vzdělávací (tím myslím např. umění komunikace, jak docílit čeho chceme, atd atd :))
 9. lístky na koncert – například v lednu nás v O2 čeká koncert Imagine Dragons. Má je rád? no tak to máte dárek jasný.
 10. voucher – kupte mu poukaz na masáž, ať to pořád nemusíte dělat vy. A pokud se chcete pobavit i vy, kupte mu thajskou. Až vám bude doma vyprávět, jak s ním házeli a jak drsní byli, zaručeně se pobavíte. A opět získáte ocenění nejlepší masér ever. Nebo mu kupte voucher na celodenní návštěvu SPA a Wellness.
 11. sportovní pomůcky – má rád golf, tenis, hokej? Tak mu kupte něco do výbavy.
 12. holící strojek – zase win win. Konec poškrábaných tváří.
 13. sady – na trhu je teď plno krásných dárkových sad. určitě z nich něco vyberete. zkuste stránku  http://manboxeo.cz/poradna-drevena-darkova-bedna-pro-muze/
 14. elektro – pokud disponujete financemi, tak tohle je pro chlapi asi TOP.
 15. parfém – kupte jeho oblíbený nebo ještě lépe váš oblíbený!
 16. hodinky – hodinek není nikdy dost. Má už doma černé, kupte hnědé, má doma kovové? Kupte kožené.
A co plánujete koupit pánům  vy? Inspirujte nás!

Vaše, S.

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague