Crêperie | Café GIRAFE

Sandra, Prosinec 27, 2015
#

Přišel čas, kdy začínám litovat toho, že jsem místo VŠE nešla na ČZU. A důvod? No přece jídlo! Na doporučení jsme navštívili Crêperii alias Café GIRAFE, která se nachází na Suchdole a to jen pár kroků od zemědělky.

Začnu tím méně i když pro někoho velmi důležitým – vzhledem. Exteriér a stejně tak i interiér alespoň na mě působí skvěle. Cítila jsem se velmi pohodlně, klidně a moc ráda jsem v restauraci trávila čas.

Teď se dostáváme k tomu nejhlavnějšímu – jídlu! Nemyslete si, že si tady můžete dát jen palačinky a kafíčko. Výběr je mnohem větší! Na výběr máte od polévek, přes předkrmy, hlavní jídla typu gril, středozemní speciality až po  slané palačinky. My si daly kachní rillettes & bílé víno, špagety bolognese, křupavé kuřecí prsíčko & FETA & sušená rajčata, krůtí prso & čertsvé bylinky. No bylo to naprosto výborné. Za mě určitě nejvíc doporučuju to kuřecí prsíčko s FETA.

Pokud ani po téhle „náloži“ nebudete mít dost, jste na správném místě. Creperie je totiž vyhlášená i svými dorty, které jsou OBROVSKÉ a VÝBORNÉ!

http://www.cafegirafe.cz/

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague