FAKEER – láhev, která to řekne za vás

Sandra, Leden 5, 2016
#

Když jsme dostaly na ochutnání drinky od společnosti FAKEER, nadchla nás v první řadě láhev. Koho by taky nenadchla. A není nad to, postavit ji v práci nebo ve škole na stůl a dát tak všem najevo, co si o nich myslíte. Nás tyhle lahve prostě baví.

Jak vznikl název FAKEER je asi zbytečné rozebírat, vzhledem k provedení flašky. Takže pojďme rovnou na výrobky. Na ochutnání jsme dostaly limonády a energy drink.

Lahve od limonád mají úžasné syté barvy a asi vám je jasné, jaká barva je naše nejoblíbenější. ANO! RŮŽOVÁ! Ta nás teda dostala nejvíc i chuťově. Růžová je totiž příchuť raspberry. Oranžová – orange a žlutá lemon. Limonády neobsahují žádná umělá sladidla, slazeno je pomocí stevie. (To by ocenila hlavně moje babička, která stevii hází snad do všeho od doby, co zjistila, že je zdravá). Každopádně to oceníme i my, jelikož když tyhle limči pijeme, nemáme výčitky, že nám to zkazí figuru.

Další na seznamu byl energy drink. Na ten jsme byla obzvlášť zvědavá, protože energy drink se vždycky hodí (a hlavně – zkouškové se kvapem blíží). Zase, co musím zmínit je to, že drink je bez chemie  a konzervantů a je vyroben z čistě přírodních surovin.

Tak, teď, když jsme z vás udělali experty na složení těchto vtipných drinků, nezbývá, než abyste ochutnali sami! Hlavně stojí jen 29Kč. A hlavně ta flaška – to je prostě bomba. Kdo vymyslel tenhle super nápad, prostředníček palec nahoru.

web: http://www.fakeer.cz/#top
e-shop: http://eshop.fakeer.cz/

Takže FAKEER!

S. a N.

A kde všude byste rádi vytáhli FAKEERA vy?

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague