BAD SHOES

Nikola Ježková, Leden 21, 2016
#Kabát – Mango (1 500 Kč), boty – Bershka (10 Eur), kalhoty – Mango (350 Kč), svetr – Zara (800 Kč), tílko – Lindex (150 Kč), rtěnka – PinkPanda (49 Kč), hodinky + náušnice – Tommy Hilfiger

Pokud sledujete naší facebookovou stránku, všimli jste si nedávno „postnuté“ fotky, na které vesele pózuju ve sněhu v TENISKÁCH. Napadlo mě využít tohoto omylu, nafotit outfit a zajistit tak, že se bude moci zasmát víc fanoušků.


Ne, že bych doma neměla nějaké pahorky, ale s vědomím, že jedu pouze nakupovat jsem nad obuví příliš nepřemýšlela, a hlavně, kdo mohl čekat, že přes noc zase napadne milion sněhu?! Každopádně tyhle kožené tenisky jsem pořídila při návštěvě povánočních slev v Německu. No řekněte mi, kdo z vás vydrží mít nové boty půl roku pohozené ve skříni? 😀

Zbytek outfitu je také výsledkem slevového šílenství (kromě ponožek). Kabátek jsem si koupila přes online shop Mango a byla jsem unešená způsobem balení. Obchod má krabice označené svým názvem a kabát byl zabalený jako  by byl právě vyzvednutý z čistírny. Obal, ramínko, čistota (nebo spíš novota)… No měla jsem co dělat abych si okamžitě neobjednala další!
Rada pro vás – když jsou slevy, zkuste ZARU! V době výprodejů tam najdete opravdu skvělé kousky za přijatelné ceny, které jsou jinak opravdu přemrštěné. A pro chudého studenta, nepřijatelné! Kromě dlouhého svetru, který patřil k dražším kouskům, jsem si pořídila i obyčejná trička do 200 Kč, nebo třeba kalhoty za 500 Kč.
Tak využijte poslední dny slev a hlavně, než vyjdete ven z domova, nezapomeňte se podívat z okna a zkontrolovat tak počasí!
Mějte se famfááárově!
N. 🙂

Motto pro dnešní den: ,,Ať je léto, nebo zima v teniskách je vždycky prima!“


Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague