PRAGUE I LOVE YOU – round 1

Sandra, Únor 12, 2016
#
Upřímně jsem nějakou dobu přemýšlela, do jaké kategorie  tenhle článek zařadit. Rozhodla jsem se pro kategorii TRAVEL, a to i když se jedná o článek z Prahy. 🙂  A to právě z toho důvodu, že občas pro mě Praha jako takové cestování a objevování je, protože mě nikdy nepřestane překvapovat.

V Praze jsme se narodila, ale ani po těch 25 letech ji pořád dokonale neznám. Vždycky mě překvapí nějakým úžasným zákoutím, které mi jednoduše vyrazí dech. A jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Když jsem dostala na zapůjčení foťák Nikon P600, hned jsme věděla, co budu o víkendu dělat – FOTIT. Skvěle mi k tomu nahrálo i úžasné počasí, takže výlet po Praze byl jasný. Mám to štěstí, že můj přítel zná v Praze úžasná místa, takže jsem lokalitu ani moc dlouho hledat nemusela.
Vydali jsme se od Strahova přes koleje až k Petřínské rozhledně, kde jsme obklikou sešli až na Újezd. A řeknu vám, ty výhledy, to je prostě nádhera. To se fotilo samo. Na pár mých „foto úlovků“ se můžete podívat právě teď. 🙂
 
#fotimnikonem #jsemnikon

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague