Plesová sezóna

Sandra, Březen 9, 2016
#

V první řadě bych chtěla říct, že se moooc stydím, že video vydávám zase až dnes, když ples byl před týdnem. Ale věřte, že se z plesové sezóny stala skoro noční můra, jelikož jsem na to, že musím sestříhat video, myslela, kudy jsem chodila. Na mou omluvu zkusím alepsoň podotknout, že už jenom představa, že z hodiny a půl musím udělat  ca 10 minut. Fakt jsem se snažila, aby ta celá příprava pro vás byla zábavná a trošku to odsejpalo. Tak snad se mi to povedlo. 

O plese a přípravě obecně jsem už psala (klik zde pokud jsi nečetl), ale dneska to chci pojmout jinak. Od doby, co jsem totiž začala zveřejňovat fotky z plesu jsem dostala hodně dotazů na to, kdo mi půjčil šaty, kdo mě líčil a kolik by tahle legrace stála je. Tak vezměme to popořádku.
Šaty jsem měla půjčené ze Svatebního salonu San Verita. Mají nespočet krásných šatů jak na svatbu, tak na ples, tak i koktejlky na společenské akce. Musím říct, že moje šaty mi padly do oka hned, jak je viděla. To víceméně můžete vidět i na videu, kde jsem po nich sáhla hned jako po prvních. 
Každopádně favoritů jsem měla víc. Schválně. Mrkněte na fotky a video a řekněte mi, které byste buď vybraly mě nebo které byste si vzaly vy. 
Co se týče ceny. Většinou se půjčení šatů pohybuje okolo 2.000 Kč, ale vždycky záleží hlavně na tom, jaké šaty si vyberete. Co mi však přijde super je to, že pokud si půjčíte šaty v tomto salónu máte jistotu, že je nemá žádná jiná pražská půjčovna. A upřímně nevím, kdo z vás by se chtěl potkat na plese s někým, kdo má stejné šaty.  Takže tohle já oceňuji. 

 V salónu vám nabídnou i vizážistku, která se postará o zbytek. 
Já jsem však využila služeb vizážistky Michaeli Polomis. Ta se mi postarala jak o make-up, tak o vlasy. Vlasy jsem si vymyslela já. Inspirovala jsem účesem Simony Krainová, který měla na plese v Opeře. K tomu mi vymyslela Míša krásné líčení. Jemné vystínované oči s linkou a lososové rty. Přesně odhadla můj styl a to, v čem se budu cítit dobře. 
Co se týče ceny,  vlasy i make-up by vás vyšly na cca 2000Kč. Nicméně zase vše záleží na domluvě. Pokud by jste se chystaly na ples třeba dvě, dostanete slevu. Nebo pokud byste chtěly jenom vlasy nebo jenom make-up, taky je cena jiná. Určitě se ale nebojte ozvat a na cenu se zeptat. Míša je moc milá a určitě vám hlavu neukousne 🙂

Tak se mějte krásně a nebojte se nechat se hýčkat a občas být za princeznu 🙂
Kiss, S.
 

Recommended articles

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague