ABOUT

18 let – takhle dlouho nám se ségrou trvalo, než jsme si uvědomily, že toho máme víc společného, než jsme si myslely. Nebo než jsme možná chtěly. A tak jsme neustálé sesterské dohady vyměnily za spolupráci. Rozhodly jsme se jako správné pražandy založit blog MADE IN PRG. Kde jinde sdílet společné koníčky a zážitky než tady. Věřte, nebo ne, naše dohady začaly znovu. Tentokrát ale v tom dobrém smyslu. Neustále se snažíme zlepšovat náš web, aby vás jak bavil, tak třeba i něčím obohatil.

Kdyby chtěl někdo kategoricky zařadit náš blog, asi bych řekla lifestylový. A to především z toho důvodu, že píšeme naprosto o všem, co se kolem nás zrovna děje. Ať je to fashion, recepty, kosmetika, různé akce, tipy a nebo třeba cestování.

A  postupem času zjišťujeme, že nejenom, že toho máme strašně moc společného, ale že dokonce chceme, abychom toho měly společného ještě mnohem víc. A budeme rádi, když budete u toho!!

Sandra a Nikola

MEDIA KIT

O NÁS: Blog vznikl v roce 2014. Jsme stále se rozvíjející lifestylový blog. Obsah je určen především pro dívky, ženy v hlavní cílové skupině 18-34 let žijících v Čechách nebo na Slovensku.

ABOUT: Founded in 2014. Made in PRG is constantly evolving lifestyle and personal style blog. The content is targeted for 18 – 34 year women living in the Czech republic.

NABÍDKA: sponzorované příspěvky, soutěže o dárky, recenze, sociální medializace, nezávislé psaní, reklamní prostor (bannery, odkazy), účast na akcích

SERVICES: sponsored posts, giveaways, social media promotion, review, freelance writing, ad space (banners, links), participation on an events

OCENĚNÍ A ZNAČKY

ACHIEVEMENTS AND BRANDS

ABSOLVOVANÉ WORKSHOPY:

 WORKSHOPS

MEDIA: http://zpravy.tiscali.cz/blogerky-a-celebrity-daly-sbohem-znicenym-vlasum-268177 http://www.blogerky.cz/exkluzivne/blogerky-obuly-tamaris-madeinprg http://www.blogerky.cz/exkluzivne/vlnomanie-zacina-vyhraj-dokonalou-kulmu-od-remingtonu http://www.blogerky.cz/exkluzivne/top-5-blogerek-mesice-zari-2015 http://www.dialog-jessenius.cz/aktuality/62

#Instagram
#madeinprague