ABOUT

18 let – takhle dlouho nám se ségrou trvalo, než jsme si uvědomily, že toho máme víc společného, než jsme si myslely. Nebo než jsme možná chtěly. A tak jsme neustálé sesterské dohady vyměnily za spolupráci. Rozhodly jsme se jako správné pražandy založit blog MADE IN PRG. Kde jinde sdílet společné koníčky a zážitky než tady. Věřte, nebo ne, naše dohady začaly znovu. Tentokrát ale v tom dobrém smyslu. Neustále se snažíme zlepšovat náš web, aby vás jak bavil, tak třeba i něčím obohatil.

Kdyby chtěl někdo kategoricky zařadit náš blog, asi bych řekla lifestylový. A to především z toho důvodu, že píšeme naprosto o všem, co se kolem nás zrovna děje. Ať je to fashion, recepty, kosmetika, různé akce, tipy a nebo třeba cestování.

A  postupem času zjišťujeme, že nejenom, že toho máme strašně moc společného, ale že dokonce chceme, abychom toho měly společného ještě mnohem víc. A budeme rádi, když budete u toho!!

Sandra a Nikola

MEDIA KIT

O NÁS: Blog vznikl v roce 2014. Jsme stále se rozvíjející lifestylový blog. Obsah je určen především pro dívky, ženy v hlavní cílové skupině 18-34 let žijících v Čechách nebo na Slovensku.

ABOUT: Founded in 2014. Made in PRG is constantly evolving lifestyle and personal style blog. The content is targeted for 18 – 34 year women living in the Czech republic.

NABÍDKA: sponzorované příspěvky, soutěže o dárky, recenze, sociální medializace, nezávislé psaní, reklamní prostor (bannery, odkazy), účast na akcích

SERVICES: sponsored posts, giveaways, social media promotion, review, freelance writing, ad space (banners, links), participation on an events

OCENĚNÍ A ZNAČKY

ACHIEVEMENTS AND BRANDS

ABSOLVOVANÉ WORKSHOPY:

 WORKSHOPS

MEDIA: http://zpravy.tiscali.cz/blogerky-a-celebrity-daly-sbohem-znicenym-vlasum-268177 http://www.blogerky.cz/exkluzivne/blogerky-obuly-tamaris-madeinprg http://www.blogerky.cz/exkluzivne/vlnomanie-zacina-vyhraj-dokonalou-kulmu-od-remingtonu http://www.blogerky.cz/exkluzivne/top-5-blogerek-mesice-zari-2015 http://www.dialog-jessenius.cz/aktuality/62

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

#Instagram
#madeinprague